Shopping Cart
camera-20-logo02
Shopping Cart

درباره ما

هدف ما کمک به دیگران در به دست آوردن احساس خوشایندی است که می خواهند از خریدشان داشته باشند، و این تفکر تعیین کننده سیاست کلی ما است.

مجموعه ما با هدف تهیه و توزیع تجهیزات، لوازم جانبی و خدمات پس از فروش لوازم عکاسی و فیلم‌برداری تاسیس گردید. در طول سالیان اخیر فعالیت خود توانسته است با تکیه به خلاقیت و توانمندی پرسنل کوشای خود به موفقیت‌های قابل‌توجهی دست یابد. شعار ما این است: کمک به دیگران در به دست آوردن احساس خوشایندی است که می‌خواهند از خریدشان داشته باشند، و این تفکر تعیین‌کننده سیاست کلی ما است. به همین دلیل این مجموعه موفق شده است با به‌کارگیری شیوه‌هایی که درنهایت منجر به رضایت مشتریان می‌شود در جهت تهیه اقلام موردنیاز عکاسان و فیلم‌برداران اقدامات مؤثری انجام داده و از این طریق به اعتبار قابل‌توجهی دست یابد. تهیه و توزیع طیف گسترده‌ای از تجهیزات عکاسی‌، عملاً مجموعه ما را به مرکزی تبدیل کرده که قادر است تمام نیازهای مشتریان را در اسرع وقت تهیه و با مناسب‌ترین قیمت در اختیار آنان بگذارد . در جهت رضایتمندی هرچه بیشتر شما خریداران ، مجموعه ما بر توزیع گسترده محصولات برند های معتبر جهانی مانند کانن ،نیکون، سونی، فوجی و سن دیسک اقدام کرده است.

camera20-office

درباره ما

مجموعه ما با هدف تهیه و توزیع تجهیزات، لوازم جانبی و خدمات پس از فروش لوازم عکاسی و فیلم‌برداری تاسیس گردید. در طول سالیان اخیر فعالیت خود توانسته است با تکیه به خلاقیت و توانمندی پرسنل کوشای خود به موفقیت‌های قابل‌توجهی دست یابد. شعار ما این است: کمک به دیگران در به دست آوردن احساس خوشایندی است که می‌خواهند از خریدشان داشته باشند، و این تفکر تعیین‌کننده سیاست کلی ما است. به همین دلیل این مجموعه موفق شده است با به‌کارگیری شیوه‌هایی که درنهایت منجر به رضایت مشتریان می‌شود در جهت تهیه اقلام موردنیاز عکاسان و فیلم‌برداران اقدامات مؤثری انجام داده و از این طریق به اعتبار قابل‌توجهی دست یابد.

blog3-03
خرید دوربین عکاسی دیجیتال
تحولات و پیشرفت های اخیر در تکنولوژی دوربین ها به حدی رسیده که طیف وسیعی از حق انتخاب را پیش روی عکاسان قرار داده است. از همین رو بهتر است با بینش و آگاهی در مورد دوربین ها و کاربردی که از آن ها انتظار داریم اقدام به خرید دوربین عکاسی دلخواهمان بکنیم. همکاران ما در قسمت فروش دیدنگار نیز تعدادی از به‌روزترین و مناسب ترین دوربین های حرفه‌ای یا DSLR، اینستکس، دوربین بدون آینه ، کامپکت و فیلمبرداری را با رنج قیمت مختلف برای شما عزیزان فراهم آورده اند تا برای هر نوع کاربرد و به نسبت هر بودجه ای که در اختیار دارید بتوانید نسبت به خرید دوربین عکاسی مناسب اقدام کنید.
بیشترین سوالات علاقمندان عکاسی
چه دوربینی برای عکس های خانگی بخریم؟
چه دوربینی برای عکاسی طبیعت بهتر است؟
دوربین های مناسب برای عکاسی پرتره کدامند؟
برای عکاسی خیابانی بهتر است از چه دوربین هایی استفاده کنیم؟
دوربین چاپ سریع
مدتی است نوعی از دوربین چاپ سریع به نام اینستکس (instax) به بازار آمده که عکس کاغذی تحویلمان می دهد و به همین خاطر از اقبال فراوانی در میان خانواده ها برخوردار شده است.
اگر می خواهید برای تعطیلات به سفر بروید و نسبت به خرید یک دوربین خانگی اقدام کنید که حس و حال خوش عکس های کاغذی را نیز برایتان زنده می کند دوربین های اینستکس انتخاب مناسبی برای شما خواهند بود. قیمت دوربین اینستکس هم بسیار مقرون به صرفه است و با پرداخت هزینه نه چندان زیاد می توانید یکی از آن ها را مال خود کنید.
دوربین کامپکت
دوربین های کامپک سطح بالاتری از دوربین های خانگی هستند که برای ثبت لحظات خانوادگی بسیار مناسب هستند. این دوربین ها با تنظیمات اتوماتیک عکس های با کیفیتی را در اختیارتان قرار می دهند. البته تنظیمات دستی هم در منوی آن ها وجود دارد. اگر کیفیت عکس دوربین های اینستکس را کافی نمی دانید و می خواهید دوربینی با امکانات بیشتر برای سفرهای نوروز و راه انداختن احتیاجات خانواده در طول سال داشته باشید خرید دوربین کامپکت می تواند انتخاب بهتری برایتان باشد.
علاوه بر این ها دوربین های کامپکت از لنزهای زوم با قابلیت بزرگنمایی زیاد بهره می برند که برای عکاسی از سوژه هایی که دورتر از موقعیت عکاس هستند بسیار کاربردی می باشند.
لازم به ذکر است دوربین های کامپکت در عکاسی ماکرو هم می توانند کاربرد داشته باشند.
دوربین حرفه‌ای یا دوربین DSLR
عکاسان حرفه ای و علاقمندان به عکاسی که قصد عکاسی حرفه ای را دارند، قطعاً به دوربین های DSLR نیاز دارند. این دوربین ها که در سطح حرفه ای تولید می شوند قابلیت تعویض لنز دارند و از امکانات فیلمبرداری حرفه ای نیز بهره می برند. اما در همین سطح نیز دوربین های دی اس ال آر به سه سطح مبتدی، نیمه حرفه ای و حرفه ای تقسیم می شوند که قیمت دوربین و امکاناتشان از مبتدی به حرفه ای افزایش می یابد. برای عکاسان تازه کار خرید دوربین دی اس ال آر سطح مبتدی یا متوسط مناسب ترین انتخاب است و در ابتدای راه عکاسی نیازی به امکانات گسترده دوربین های فول فریم نیست. این نیاز به امکانات حرفه ای هم زمان با پیشرفت عکاس پدید می آیند و همینطور که در زمان پیش می روید نیاز به آن ها را حس خواهید کرد.
Previous slide
Next slide
0

No products in the cart.

Return To Shop